header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens 3F1 Lars Luijckx K1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 3F1 Amber Brakenhoff K1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 3F2 Amber Brakenhoff K1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 3F3 Amber Brakenhoff K1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 3F4 K1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D1 Thijs Dijkhuizen K2 - CD
16:15 - 19:00 Keepersclub Trainingsgroep K2 - AB
16:45 - 18:00 Jongens B1 Lars Luijckx K1 - AB
16:45 - 18:00 Jongens C1 Joris Vromans K1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Morgan shaw Paterson K1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Femke Pennink K1 - CD
18:30 - 19:30 G-Hockey 1 Niel van Vuuren
Sophie Brocken
K3 - AB
18:30 - 19:30 G-Hockey 2 Niel van Vuuren
Sophie Brocken
K3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Duco Stammes
Yvo Lagerwaard
K1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Oscar Honing
Folkert Schoorl
K1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B3 Lars Luijckx K2 - CD
19:15 - 20:15 Ouderenhockey 65+ Hidde van Schaik K2 - AB
20:15 - 21:30 Dames 3 K2 - CD
20:15 - 21:15 Heren Trim Arjen Veenstra
Michiel Doeleman
Rim Stammes
K2 - AB
20:15 - 21:15 Trimmers Folkert Schoorl K1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes D1 Jort van Beek 1D
16:00 - 17:15 Meisjes D2 Maud de Vries 1C
16:00 - 17:15 Meisjes D3 Sophie Brocken 1B
16:00 - 17:15 Meisjes D4 Joris de Vries
Morgan shaw Paterson
1A
17:15 - 18:30 Meisjes C1 Jort van Beek 1D
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Sophie Brocken 1C
17:15 - 18:30 Meisjes C3 Joris de Vries
Maud de Vries
1B
17:15 - 18:30 Meisjes C4 Joris de Vries
Morgan shaw Paterson
1A
18:30 - 19:45 Meisjes A1 Jort van Beek K2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A2 Joris de Vries
Morgan shaw Paterson
K1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A3 K2 - CD Er wordt training gegeven door Dames 1
19:45 - 21:15 Dames 1 Joris de Vries
Jort van Beek
K1
19:45 - 21:15 Dames 2 K1
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Duco Stammes K2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Funkey Amber Brakenhoff
Philie Broekmeijer
K1 - AB
15:30 - 16:30 Guppen Amber Brakenhoff
Saar Ridderhof
Bibi Beliën
K1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens 3F1 Lars Luijckx
Maarten Vermeulen
K1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1 Amber Brakenhoff K1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2 Amber Brakenhoff
Maite Hover
K1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F3 Amber Brakenhoff K1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F4 K1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Max Vromans
Melle Born
Lars Luijckx
Jesse Beentjes
K1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Thimo Loos
Lars Luijckx
K1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Bibi Beliën
Amber Brakenhoff
K1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Maite Hover
Guus Schootemeijer
Amber Brakenhoff
K1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Saar de Beer
Nina Beliën
Amber Brakenhoff
K1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Saar Ridderhof
Amber Brakenhoff
K1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Esmee Goudsblom
Amber Brakenhoff
K1 - D
17:30 - 18:30 G-Hockey 1 Niel van Vuuren
Sophie Brocken
K1 - AB
17:30 - 18:30 G-Hockey 2 Niel van Vuuren
Sophie Brocken
K1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Lars Luijckx K2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens A1 Jasper Spaans K1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B2 Stijn van Zeggeren K1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 Lars Luijckx K1
19:30 - 21:00 Heren 2 K1
19:30 - 21:00 Heren Jong 1 K1
21:00 - 22:00 Heren 3 K1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes D1 Lars Luijckx K1 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D2 Dionne van Aalsum K1 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes D3 Mae van Aalsum K2 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D4 Sophie Brocken K2 - CD
17:15 - 18:30 Jongens B1 Yvo Lagerwaard K2 - AB
17:15 - 18:30 Jongens C1 K1 - CD
17:15 - 18:30 Jongens D1 Lars Luijckx K1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Lars Luijckx K1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B4 Sophie Brocken K1 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B5 Duco Stammes K2 - AB
19:45 - 21:00 Meisjes A3 Lars Luijckx K1 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes B1 Duco Stammes
Yvo Lagerwaard
K1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens 6E1 Lars Luijckx K1 - C
15:45 - 16:45 Jongens 8E1 Niels Groen K1 - D
15:45 - 16:45 Meisjes 6E1 K1 - A
15:45 - 16:45 Meisjes 6E2 K1 - A
15:45 - 16:45 Meisjes 6E3 K1 - A
15:45 - 16:45 Meisjes 8E1 K1 - B
15:45 - 16:45 Meisjes 8E2 Dionne van Aalsum K1 - B
16:45 - 18:00 Meisjes C1 Lars Luijckx
Amber Brakenhoff
K1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes C2 Sophie Brocken
Lars Luijckx
K1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes C3 Tommy van Kan K2 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes C4 Joris de Vries
Morgan shaw Paterson
K2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens A1 Wessel van der Schaaf K1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens B2 Stijn van Zeggeren K2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Jort van Beek K1 - AB
19:15 - 20:30 Dames 2 Jort van Beek K1 - CD
19:15 - 20:30 Dames 3 Jort van Beek K1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Marc Nieuwenhuizen
Duco Stammes
K2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Joris de Vries K1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Lars Luijckx K1 - CD
20:30 - 21:00 Heren 2 K2 - CD
20:30 - 21:00 Heren Jong 1 K2 - CD
21:00 - 22:00 Heren 2 K1 - AB
21:00 - 22:00 Heren Jong 1 K1 - AB