header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 19:00 Keepersclub Trainingsgroep K1 - AB ABCD-keepers
16:30 - 17:30 Meisjes D1 Amber Brakenhoff K2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D2 Saar de Beer
Sophie Brocken
Stijn van Zeggeren
K1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Saar de Beer
Sophie Brocken
Stijn van Zeggeren
K1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Amber Brakenhoff
Sophie Brocken
Stijn van Zeggeren
Saar de Beer
K2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Amber Brakenhoff
Sophie Brocken
Stijn van Zeggeren
Saar de Beer
K2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Amber Brakenhoff
Sophie Brocken
Stijn van Zeggeren
Saar de Beer
K1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Amber Brakenhoff
Stijn van Zeggeren
K2
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Amber Brakenhoff
Stijn van Zeggeren
K2
19:00 - 20:00 G-Hockey 1 Niel van Vuuren
Sophie Brocken
K1 - AB
19:00 - 20:00 G-Hockey 2 Niel van Vuuren
Sophie Brocken
K1 - BC
19:00 - 20:00 Ouderenhockey 65+ Hidde van Schaik K1 - D
20:00 - 21:30 Heren Trim Michiel Doeleman K2
20:00 - 21:30 Trimmers Folkert Schoorl K1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens C1 Lousewies Neefkes K1 - CD
17:15 - 18:15 Jongens D1 Sophie Brocken K1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes A2 Jort van Beek K1 - CD Training wordt verzorgt (op tourbeurt) door dames 1
18:15 - 19:30 Meisjes A3 Sophie Brocken K1 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Jort van Beek
Thomas Prinsen
K1
19:30 - 21:30 Dames 2 Jort van Beek
Thomas Prinsen
K1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens 3F1 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Duco Stammes
Bibi Beliën
K1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F1 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Duco Stammes
Bibi Beliën
K1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F2 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Duco Stammes
Bibi Beliën
K1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F3 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Duco Stammes
Bibi Beliën
K1
15:30 - 16:15 Funkey Folkert Schoorl K2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
16:30 - 17:15 Guppen Folkert Schoorl K2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Livia Drankier
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Livia Drankier
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Livia Drankier
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Livia Drankier
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Amber Brakenhoff
Femke Visser
Sophie Brocken
Livia Drankier
Bibi Beliën
Duco Stammes
K1
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Jesse Reiling K2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Saar Ridderhof K2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Bibi Beliën K1 - AB
18:15 - 19:00 Meisjes B1 Amber Brakenhoff K1 - CD
19:00 - 20:00 G-Hockey 1 Niel van Vuuren
Sophie Brocken
K1 - CD
19:00 - 20:00 G-Hockey 2 Niel van Vuuren
Sophie Brocken
K1 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B1 Yvo Lagerwaard K1 - AB De training wordt op tourbeurt verzorgt door spelers van Heren 1. Yvo zorgt voor de coördinatie.
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Jochem Wagenaar K2 - AB
19:00 - 19:30 Meisjes B1 Amber Brakenhoff K3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C1 Duco Stammes K2 - CD
19:15 - 20:30 Dames Jong 1 Stijn van Zeggeren K3 - CD
20:15 - 22:00 Heren 1 Lars Luijckx K1
20:15 - 22:00 Heren 2 Lars Luijckx K1
20:15 - 22:00 Heren Jong 1 Lars Luijckx K1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Jongens D1 Lousewies Neefkes K1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes B2 Sophie Brocken K1 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes C3 Lousewies Neefkes K1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Sophie Brocken K1 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes C4 Lynn Lute K1 - AB
18:45 - 20:00 Jongens C1 Lousewies Neefkes K2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Stijn van Zeggeren K2 - CD
20:15 - 21:45 Dames 2 K1 - CD om de week afwisselend met jong dames 2 op veld 1 / veld 2 even weeknummers dames 2 op veld 1, oneven weeknummers jong dames 2 op veld 1
20:15 - 21:30 Dames Jong 2 K2 - CD om de week afwisselend met dames 2 op veld 1 / veld 2 even weeknummers dames 2 op veld 1, oneven weeknummers jong dames 2 op veld 1
20:15 - 21:30 Meisjes A2 Sophie Brocken K2 - AB
20:15 - 21:45 Veteranen A K1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens 3F1 Jort van Beek K2
15:45 - 16:45 Meisjes 3F1 Jort van Beek K2
15:45 - 16:45 Meisjes 3F2 Jort van Beek K2
15:45 - 16:45 Meisjes 3F3 Jort van Beek K2
16:15 - 17:15 Meisjes D2 Amber Brakenhoff
Chantal Brocken
K1 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes D3 Sophie Brocken
Livia Drankier
K1 - CD
16:45 - 17:45 Jongens 6E1 K2
16:45 - 17:45 Jongens 6E2 Ray van der Klis K2
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 Maarten Vermeulen K2
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 K2
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 K2
16:45 - 17:45 Meisjes 8E3 K2
17:15 - 18:30 Meisjes C1 Amber Brakenhoff K1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Sophie Brocken K1 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes 6E1 Jort van Beek K2
17:45 - 18:45 Meisjes 6E2 Jort van Beek K2
17:45 - 18:45 Meisjes 6E3 Jort van Beek K2
18:30 - 19:45 Jongens B1 Robert van Kalkeren K3 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A1 Jort van Beek K1 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Zier Mensch K1 - AB
18:45 - 20:00 Dames Jong 1 Tjird van Eijken K2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Jort van Beek K1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Lars Luijckx K1 - AB